به کالیز خوش آمدید.لطفا برای خرید محصولات کالیز دست نگه دارید. سایت در حال به روز رسانی است.
درباره فروشگاه محصولات غذایی کالیز

خوش آمدید

فروشگاه اینترنتی کالیز

فروشگاه آنلاین محصولات غذایی کالیز برای رساندن بی واسطه محصولات کشاورزی از مزرعه به سبد خانوار ایجاد شده است. در این مسیر تلاش ما این است تا علاوه بر قیمت به کیفیت محصولات توجه بیشتری داشته باشیم و از میان تولیدکنندگان مختلف، محصولات ارگانیک و با کیفیت ممتاز را برای شما انتخاب و عرضه کنیم .
محصولاتی که اکنون در اختیار شماست، دستچینی از محصولات کشاورزان خراسان جنوبی شامل زعفران، زرشک  و عناب است و از شمال کشور چای خالص  با برند “خانه چای ایرانی”
به زودی محصولات بیشتری را از سراسر ایران به سبد مصحولات کالیز اضافه خواهیم کرد.

هدف کالیز

کالیز با هدف اشتراک یک تجربه خوشایند برای تمام آنهایی که ما را می شناسند و یا تازه با ما آشنا شده اند شکل گرفته است.حال ما از شمال و شرق ایران محصولاتی را گرد هم آورده ایم که با آنها بزرگ شده ایم و از سیر تا پیاز آن را می دانیم. از زعفران، طلای سرخ ایران گرفته تا زرشک خراسان جنوبی؛ از چای خالص شمال گرفته تا فندق این خوشمزه پرمصرف در صنعت شکلات.

ما متعهد به ارائه بهترین کیفیت محصولاتی هستیم که در این فروشگاه به فروش می رسد. لذا از شما  که دوست ما هستید ویا به تازگی به جمع دوستان ما اضافه شده اید می خواهیم ما را از نظر و ایده های خود در ارائه  هر چه بهتر محصولات بی نصیب نسازید.

منو