به کالیز خوش آمدید.لطفا برای خرید محصولات کالیز دست نگه دارید. سایت در حال به روز رسانی است.

رویه های ارسال سفارش

الف : نحوه ارسال کالا

۱. سفارشات در شهر تهران صرفا توسط پیک ارسال می گردد .

۲-در شهرهای مجاور شهر تهران، سفارش ها توسط شرکت پست ارسال می گردند.

۳-در سایر استان ها غیر از استان تهران، سفارش ها از دو طریق شرکت پست جمهوری اسلامی ایران و باربری ارسال می گردند.

۴- مشتریان می توانند در مرحله ثبت سفارش و استعلام، از بین روشهای ارسال ممکن، یک روش را به دلخواه انتخاب نمایند. انتخاب هر روش به منزله آگاهی از قوانین و شرایط آن می باشد.

نکته مهم: در مواردی که ارسال توسط شرکت پست یا باربری انتخاب می گردد، مسئولیت کالیز صرفاً تحویل سفارش بصورت صحیح و سالم و در حداقل بازده زمانی به شرکت پست یا باربری و ارسال کد پیگیری برای مشتری می باشد. در این موارد کالیز مسئولیتی در قبال تاخیر در ارسال یا مشکلات احتمالی آن ندارد.

در این موارد و به منظور احتیاط بیشتر، کالیز، کالا را بر اساس چارچوب شرکت پست یا باربری تا سقف ممکن بیمه می نماید تا نگرانی از بابت خسارت احتمالی برای مشتریان وجود نداشته باشد، اما در صورت بروز مشکل کالیز پاسخگو و پرداخت کننده خسارت نمی باشد.

ب : مدت زمان تحویل سفارش

۱ . مدت زمان تحویل کالاها در شهر تهران حداکثر یک روز کاری می باشد.

۲. سفارش هایی که قرار است از طریق پست یا باربری ارسال گردند، در روز کاری بعد تحویل پست و باربری خواهند گردید. شرکت پست و باربری نیز بسته به مقصد کالا، معمولاً ۱ تا ۳ روز کاری بعد کالا را به مقصد خواهند رساند.

۳. تمامی مرسولات پستی کالیز بیمه حمل و نقل می شود و لازم است خریدار محترم قبل از دریافت کالا از مامور پست نسبت به بازگشایی بسته و مشاهده وجود تمام اقلام سفارش ( عدم هرگونه کسری کالا ) اقدام و همچنین از سلامت فیزیکی کالا ها ( عدم ضربه خوردگی یا شکستگی صرفا ظاهری) اطمینان حاصل نماید.

۴.دریافت بسته به منزله تایید می باشد. لازم به ذکر است این کنترل فقط در رابطه با وجود تمام اقلام سفارش و سلامت ظاهری و فیزیکی اقلام انجام می شود و سلامت کارکرد دستگاه در این مرحله مدنظر نیست و به عهده شرکت گارانتی کننده می باشد.

۵. پس از گذشت ۲۴ ساعت از تحویل مرسوله پستی به متصدی اداره پست، کد رهگیری به ایمیل و پنل کاربری مشتری در سایت ارسال خواهد شد.سفارش دهندگان با استفاده از این کد می‌توانند سفارشات خود را رهگیری کنند. کالیز جهت کسب رضایت حدأکثری مشتریان خود نهایت سعی و دقت خود را در ارسال و تحویل کلیه سفارشات ثبت شده به کار می‌برد.

۶. کالیز به تمام مشتریان خود این امکان را می‌دهد که در ۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته بتوانند سفارشات خود را در سایت ثبت کنند

ج : هزینه های ارسال کالا

۱.سفارش های بالای دویست هزار تومان در شهر تهران، به صورت رایگان ارسال خواهند شد.

۲. هزینه ارسال در تهران برای سفارشات کمتر از ۳۰۰ هزار تومان بطور ثابت مبلغ ۳۵۰۰۰ هزار تومان میباشد.

منو